komponendid, projekteerimine, paigaldamine ja hooldus

Automaatne veeudukustutussüsteem on üks innovaatilisemaid, turvalisemaid ja efektiivsemaid lahendusi kustutussüsteemide valikul.
Sarnaselt sprinklersüsteemile on veeudukustutussüsteemi puhul kustutusaineks vesi, kuid vett kasutatakse veeudu kujul (kõrgsurvega väikesteks osakesteks lõhustatud veepiisad).

Veeudukustutussüsteemi kasutusala on väga lai. Seda kasutatakse laevade, büroohoonete, hotellide, elumajade, laohoonete, andmetöötluskeskuste, arhiivide, tunnelite, masinaruumide, muuseumide ja kultuuriväärtuste kaitsel. Veeudukustutussüsteemi peamisteks eelisteks on vähene veetarve, suurepärane kuumuse leviku blokeerimine ja tõhus tulekustutusvõime. Lisaeelistena võib nimetada äritegevuse katkemise ärahoidmist vee- ja suitsukahjustuste tõttu ning roostevabast terasest torude kasutamist süsteemis (välistab korrosiooni tekke ja tagab süsteemi töökindluse aastakümneteks). Kuumuse leviku blokeerimine ja väga kiire ruumi jahutamine loob paremad võimalused ka ohutuks evakuatsiooniks. Miinuseks võib pidada toote kõrget hinnaklassi.

Veeudukustutussüsteemi tuleb hooldada vastavalt tootja või paigaldaja juhistele. Hooldussagedus – nädal, kuu, aasta.

Täpsema info saamiseks võtke meiega palun ühendust:
Antifire Tuleohutuslahendused OÜ
Kadaka tee 3/1, 10621 Tallinn
E-R 9.00-17.00
E-post: info@afs.ee
Telefon: (+372) 651 7010