Andrus Nurga

Juhatuse esimees

FINANTSARVESTUS

Urve Annuka

Pearaamatupidaja

Telefon: (+372) 5300 5299
Urve.Annuka@antifire.ee

PROJEKTI MÜÜK

Nikita Gorbatsjov

Insener

Telefon: (+372) 5301 1368
Nikita.Gorbatsjov@antifire.ee

TULEOHUTUS JA JÄRELEVALVE

Marek Hindreus

Tuleohutus osakonna juhataja

Telefon: (+372) 5344 6788
Marek.Hindreus@antifire.ee

Einar Miil

Einar Miil

Tuleohutuskoolituste ja –õppuste ettevalmistamine ning läbiviimine
einar.miil@antifire.ee

TEHNIKA JA HOOLDUS

Erik Pikknurm

Tehnika osakonna juhataja

TEENINDUS JA TUGITOIMINGUD

Ly Nurga

Teenindus osakonna juhataja

Anu Vari

Teenindusjuht

Telefon: (+372) 5850 2651
Anu.Vari@antifire.ee

Rainer Holm

Lao juhataja

Telefon: (+372) 651 7010
Rainer.Holm@antifire.ee

Mati Kooskora

Kvaliteedi ja tööohutuse spetsialist

Telefon: (+372) 533 40 109
Mati.Kooskora@antifire.ee

ERITÖÖDE JUHTIMINE

Tõnu Ernits

Projektijuht

Telefon: (+372) 555 35 650
Tonu@antifire.ee

Kaupo Jalasto

Projektijuht

Telefon: (+372) 555 35 607